Щедрий вечiр, добрий вечiр!

   11 січня 2019 року, напередодні Щедрого вечора, вихованці НВК №41 «Райдуга» продовжили ознайомлюватися з українськими традиціями. Діти слухали відомий Щедрик на різних мовах світу, обіграли обряд «Водіння кози», розповідали ти співали цікаві щедрівки.

 

      Фото можна переглянути тут…  


День Святого Валентина у 1-му класі

Святкування 14 лютого -  Дня Святого Валентина стало вже традиційним в нашій школі. Починаючи з самого ранку понеділка, почала працювати  святкова пошта «Скринька амура» і вже  протягом двох днів була переповнена валентинками.  Усі охочі могли відправити свої валентинки за допомогою шкільної пошти. І вже 14 лютого, шкільний Валентинчик доставив листівочки до своїх адресатів.

         12 лютого під час групи продовженого дня першокласники виготовляли янголів, адже вони є втіленням справжнього кохання, дружби та вірності. Наступного дня діти з задоволенням вирізали червоні сердечка, на яких були залишені імена адресатів.

Отже, ранок 14 лютого почався досить активно та гамірно, тому що учні початкових класів особливо активні і хотіли якомога більше однокласників і вчителів привітати зі святом.  Вже в обід діти отримали з пошти «Скринька амура» свої листівки-валентинки, від чого отримали безліч задоволення.

 

У другій половині дня учні разом із вихователем виготовили загальну валентинку і прикрасили її свої маленькими вже готовими сердечками. Ось так і минуло Свято Валентина 1-го класу у стінах НВК 3 41.

ПОЛОЖЕННЯ про групу продовженого дня Комунальної  установи Сумський навчально-виховний комплекс «дошкільний навчальний заклад – загальноосвітня школа І ступеня №41 «Райдуга», м. Суми, Сумської області детально... 


  Наші 3-ті класи детально...


   Проект «Годівничка»

   Нам здається, усі задоволені, що все приховано під снігом. А от птахам сумно! Де ж тепер їм брати корм? І холодно, і голодно нашим пернатим друзям! Тому ми вирішили їм допомогти .

  Учні 3-х класів КУ Сумський НВК №41із  групи продовженого дня об’єдналася  у різні групи для подальшої роботи. Хлопці почали шукати цікаві моделі годівничок. Скориставшись Інтернетом, у співробітництві з батьками, розпочали клопітку роботу. Годівнички можна виготовити різноманітні: і з дощечок, і з пластикової пляшки, і з коробки       з-під соку. Зробити їх під силу кожному. Така зимова «їдальня» працюватиме і навесні, до тих пір, поки не виклюнеться перша зелень. 

   Але зробити годівничку недостатньо. Потрібно стежити, щоб птахам завжди було чим поживитися. З журналів, енциклопедій, Інтернету учні довідались, які птахи залишаються і які прилітають до нас зимувати. Починаючи з кінця листопада, на нашому шкільному подвір`ї з’явилися омелюхи, шишкарики, снігурі, синиці…

  За порадами вирішили звернутися до батьків. Вони розповіли цікаві історії зі свого життя. Допомогли порадами, як турбуватися про наших пернатих друзів.