Сьогодні – другий  день Тижня початкових класів. Емоції переповнюють як у дітей, так і в педагогів!!!

         На урок математики завітала королева наук – МАТЕМАТИКА! Не з порожніми руками, а з наліпками   «Кращий зошит»! Вручали володарям охайних, чистеньких зошитів, при всьому класові! Знаєте як приємно!

         А потім залишилася на урок, адже першокласники проводили гру «Щасливий випадок».  Усі учні отримали насолоду, а ще – «золоті» («лідер з математики»)   та срібні  медалі.

 

         А один хлопчик із 1 класу кожної перерви підходив до вчителя та перепитував «Коли турнір з шашок?».  Діждався! Три поєдинки із достойними шашківцями, і він виборов перемогу! Вітаємо Гіленченка Георгія!   По секрету скажу, Гоша обіцяв сьогодні вдома провести додатковий сімейний турнір і здобути перемогу у тата! Побачимо!       Сьогодні у КУ  Сумський НВК № 41 розпочався Тиждень початкових класів. Старші учні привітали молодших школярів з цією довгоочікуваною подією!

І розпочався перший  день, який присвячено грі («Ігродень»), адже   це та іскорка, яка може розпалити дитячу допитливість.  Ігри на уроках, ігри –квести на перервах, …. збір «бонусів» - ось чим захопився 1 клас. 

         Сьогодні завдання у першокласників - пройти усі «станції», відгадати ребуси, загадки, мовні творчі завдання і отримати нагороду!

 

         А ще у другу половину дня на дітлахів чекало інтерактивне заняття «Подорож по казках». Учні розбилися на дві команди і змагалися у знанні казок. Завершилося заняття виготовленням пальчикового театру. Тепер ці «герої» будуть жити серед хлопчиків і дівчаток, «допомагатимуть» складати діалоги та зроблять освітній процес цікавим!


      Як ми провели наші півроку детально...

       Учні 1 класу, виражаючись спортивною  термінологією, подолали половину дистанції і вийшли на фінішну пряму. Усі   адаптувалися до шкільного життя, звикли до правил поведінки на уроках та перервах, до режиму роботи школи. Учні успішно засвоюють програмові вимоги з кожного предмета. Улюблений урок – математика, письмо, фізична культура.

          Після канікул школярів чекав сюрприз: парти у класі розставили по  іншому,  щоранку - ранкові зустрічі. Це дало змогу швидко адаптувати дітей до занять після двотижневих канікул.

Рапортуємо, добру справу зроблено!

Учні 1 класу з нетерпінням чекали СНІГУ! І, нарешті, зима насипала сніжку….цілі кучугури! Дітвора прийшла до школи з реманентом: зі сніжколіпами, лопатами, із запасними рукавичками! Готові!!!

Коли вийшли на шкільне подвіря, почули жалібний спів пташок. Вирішили підгодувати пернатих друзів.

На другий день принесли насіння соняшника, пшениці, вівсянку, пшоно. Все висипали у миску, посипали борошном та перемішали з водою. Із цієї суміші зліпили кульки, зробили в них отвори і поставили підсихати.

Першокласники ледь діждалися, коли будемо частувати птахів такими смаколиками!

Дивіться, ось що вийшло!!!!

Досліджуємо!!!

29 січня 2018 року для учнів 1 класу став початком Тижня дослідника. Захоплююча справа!!! Всі навперебій хочуть експериментувати!

Принесли у школу пластиковий посуд, насіння. Все зробили за інструкцією. І тепер школярі спостерігають, як рослини розвиваються, за яких умов відбувається розвиток.

А вдома з батьками виконали досліди з речовинами: дослідили, які замерзають.

 

Їх праця була оцінена: учнів  нагороджено сертифікатами дослідника!