19 лютого 2018 року в Сумському НВК №41 розпочався Тиждень       початкових класів . Весь педагогічний колектив , разом із   директором та завучем закладу , подбали про те, щоб кожний день тижневика був для учнів цікавим, змістовним та дієвим. 

          Понеділок   отримав  в НВК  ще одну назву, а саме: «Ігродень ».   Всі заходи ,  які проводились  для  учнів початкової  школи  в перший день тижня ,  носили  ігровий характер.                                                                             Так  учні  2-А та 2-Б класів , наприклад,    стали  активними учасниками «Птаховікторини» , яку  підготувала  і  провела  для  них  педагог- організатор закладу  Казакова Л.Ю.    На цілих сорок  хвилин  другокласники  перевтілились у пташок,  одягнувши  на голівки паперові  корони  із зображенням перелітних та зимуючих птахів, виготовлені разом з батьками.

           В  ході вікторини  учні других класів , змагаючись в ерудованості, змогли не тільки  застосувати знання , одержані на уроках  природознавства, а й дізнатись багато нового про життя наших пернатих друзів.

Найактивніші учасники «Птаховікторини» були нагороджені грамотами.


   Наш клас детально...

Наші Маленькі Зірочки


    Досягнення основної мети навчального предмета "Природознавства" в початковій школі передбачає вирішення ряду завдань, одними з яких є оволодіння елементарними дослідницькими вміннями та набуття досвіду природоохоронної діяьності, застосування його у життєвих ситуаціях. У сучасній початковій школі ідею індивідуалізації навчального процесу та розвивального навчання втілює метод проектів. 

    Учні 2-А класу Сумського НВК №41 (класовод Стадніченко М.І.) зовсім недавно стали активними учасниками навчального проекту з природознавства "Збережемо життя ялинці!", який перед новоричними святами став дуже актуальним. Кожен з учнів підібрав цікавий матеріал про цінність для людини хвойних дерев та намагався довести, що не варто вкорочувати життя лісовим красуням заради декількох днів святкування, а потім спостерігати сумну картину на смітниках. Другокласники запропонували цілий ряд варіантів, як зберегти життя ялинці в Новий рік і виготовили зразки ялиночок з різних матеріалів, а саме: з соснових шишок, із макаронів, пофарбованих в зелений колір. Ці штучні красуні, виготовлені власноруч, стали після проекту окрасою класної кімнати учнів 2-А класу в свята.