*****************************************************************************

Танцюють всі!!!!

         Так, так, танцювальна «лихоманка» охопила учнів 2 класу КУ Сумський НВК № 41! А розпочалося все так.

         Одного дня Даша Приходченко принесла запис відомої пісні, тацювальне відео, яке облетіло соціальну мережу.    Учні, виявляється,  це відео бачили і запам’ятали рухи танцю. 

 

         Групка дітей, які танець знали, навчила решту учнів  і – весь клас танцює: на перервах, під час фізкультхвилинки на уроці, на групі продовженого дня! Навіть хлопчикам це подобається!  Супер!!!     Приєднуйтеся!!!#HealthySchools_UA

Відео тут...

 

**************************************************************

#HealthySchools_UA

Перший тиждень навчання після канікул видався на славу!! Погода нам подарувала 5 днів прекрасної погоди, і ми цим скористалися!

         Щодня виходили на велику перерву, бігали по подвірю, грали в  бадмінтон, просто розважалися!

 

         А у пятницю наш  2 клас здійснив прогулянку  до міського парку імені І.Кожедуба. Ми сподівалися не тільки гарно відпочити, а й зустріти там білочку. Хоча  очікуваної зустрічі не відбулося, проте ми гарно провели час:  із задоволенням бігали по золотому листю,  годували диких качок, фотографувалися. А наостанок хлопчики вмовили працівницю парку покатати нас на качелях. Радості не було меж!!!  Фото...

*************************************************************************

     1 вересня на другокласників чекав сюрприз - їх радо приймала нова

класна кімната! Світла, простора, нова!!! Ніжні тони стін, яскраве оформлення, нова мультимедійна система!!!

Такий чудовий ремонт школа змогла виконати завдяки допомозі депутата Сумської обласної ради Войтенка Миколи Григоровича.

              Велике ДЯКУЄМО за небайдужість! Фото...

 *******************************************************************

     Осінь- чудова пора року!  Радує усіх своєю красою, розмаїттям

фарб! А ще цього року подарувала українцям чудові золоті деньки!

Тому ми з учнями два місяці радо зустрічалися вранці на шкільному

подвір’ї, дихали свіжим повітрям, розучували ігри- руханки, а тоді вже  йшли на навчання!

А ще на великій перерві вибігали на внутрішній двір побігати!

Ми- за здоровий спосіб життя!!! 

Фото...#HealthySchools_UA

             ************************************************************

   Як і всі діти, мої другокласники чекали канікулів! Ще б пак!

А ту  нагода – телебачення «UA.Cуми» згодилося прийняти

екскурсантів!!!

     Радості не було меж! Усім хотілося приміряти роль ведучого,

режисера!

         Дякуємо Положій Анні Вікторівні за організацію заходу!!!

 

         З нашими фотокартками можна ознайомитися за посиланням. Фото...

 

***********************************************************

Сьогодні – другий  день Тижня початкових класів. Емоції переповнюють як у дітей, так і в педагогів!!!

         На урок математики завітала королева наук – МАТЕМАТИКА! Не з порожніми руками, а з наліпками   «Кращий зошит»! Вручали володарям охайних, чистеньких зошитів, при всьому класові! Знаєте як приємно!

         А потім залишилася на урок, адже першокласники проводили гру «Щасливий випадок».  Усі учні отримали насолоду, а ще – «золоті» («лідер з математики»)   та срібні  медалі.

 

         А один хлопчик із 1 класу кожної перерви підходив до вчителя та перепитував «Коли турнір з шашок?».  Діждався! Три поєдинки із достойними шашківцями, і він виборов перемогу! Вітаємо Гіленченка Георгія!   По секрету скажу, Гоша обіцяв сьогодні вдома провести додатковий сімейний турнір і здобути перемогу у тата! Побачимо!       Сьогодні у КУ  Сумський НВК № 41 розпочався Тиждень початкових класів. Старші учні привітали молодших школярів з цією довгоочікуваною подією!

І розпочався перший  день, який присвячено грі («Ігродень»), адже   це та іскорка, яка може розпалити дитячу допитливість.  Ігри на уроках, ігри –квести на перервах, …. збір «бонусів» - ось чим захопився 1 клас. 

         Сьогодні завдання у першокласників - пройти усі «станції», відгадати ребуси, загадки, мовні творчі завдання і отримати нагороду!

 

         А ще у другу половину дня на дітлахів чекало інтерактивне заняття «Подорож по казках». Учні розбилися на дві команди і змагалися у знанні казок. Завершилося заняття виготовленням пальчикового театру. Тепер ці «герої» будуть жити серед хлопчиків і дівчаток, «допомагатимуть» складати діалоги та зроблять освітній процес цікавим!


      Як ми провели наші півроку детально...

       Учні 1 класу, виражаючись спортивною  термінологією, подолали половину дистанції і вийшли на фінішну пряму. Усі   адаптувалися до шкільного життя, звикли до правил поведінки на уроках та перервах, до режиму роботи школи. Учні успішно засвоюють програмові вимоги з кожного предмета. Улюблений урок – математика, письмо, фізична культура.

          Після канікул школярів чекав сюрприз: парти у класі розставили по  іншому,  щоранку - ранкові зустрічі. Це дало змогу швидко адаптувати дітей до занять після двотижневих канікул.

Рапортуємо, добру справу зроблено!

Учні 1 класу з нетерпінням чекали СНІГУ! І, нарешті, зима насипала сніжку….цілі кучугури! Дітвора прийшла до школи з реманентом: зі сніжколіпами, лопатами, із запасними рукавичками! Готові!!!

Коли вийшли на шкільне подвіря, почули жалібний спів пташок. Вирішили підгодувати пернатих друзів.

На другий день принесли насіння соняшника, пшениці, вівсянку, пшоно. Все висипали у миску, посипали борошном та перемішали з водою. Із цієї суміші зліпили кульки, зробили в них отвори і поставили підсихати.

Першокласники ледь діждалися, коли будемо частувати птахів такими смаколиками!

Дивіться, ось що вийшло!!!!

Досліджуємо!!!

29 січня 2018 року для учнів 1 класу став початком Тижня дослідника. Захоплююча справа!!! Всі навперебій хочуть експериментувати!

Принесли у школу пластиковий посуд, насіння. Все зробили за інструкцією. І тепер школярі спостерігають, як рослини розвиваються, за яких умов відбувається розвиток.

А вдома з батьками виконали досліди з речовинами: дослідили, які замерзають.

 

Їх праця була оцінена: учнів  нагороджено сертифікатами дослідника!