28 березня в бібліотеці ім. Т. Г. Шевченка відбувся міський гумористичний конкурс "Не сумне місто Суми". Наш заклад представляли: учень 3-А класу Гаврась Ілля - ІІ місце, та учениця 2 класу Свердлік Евеліна - ІІІ місце. Щиро вітаємо наших учасників та бажаємо їм частіше посміхатися!!! Ви - найкращі!!!
Підсумки конкурсу більш детально розписані в цій статті http://www.dancor.sumy.ua/news/newsline/270405

      ********************************************************************

    Напередодні Всесвітнього дня захисту тварин  до учнів 3-А і 3-Б класів Сумського НВК № 41( класоводи Стадниченко М.І. та Гриценко В. А.) на Урок  доброти, що проходив в рамках проекту  «Біоетика», завітала волонтер із Сумського центру перетримки тварин Чайка Марина Володимирівна. Вона  підготувала для учнів  мультимедійну презентацію, в якій прокоментувала фото собак, що  стали заручниками людської безвідповідальності і жорстокості. Волонтер  розповіла також третьокласникам про людей, які з власної ініціативи, у вільний від роботи час, безкоштовно, турбуються про наших менших чотирилапих друзів.                                                                                                                                                                                           

 Розповідь волонтера нікого із присутніх не залишила байдужим. Школярі пообіцяли по можливості допомагати бездомним тваринам, а дехто, навіть, прийняв рішення стати в майбутньому ветеринаром.

 

Фотозвіт можна переглянути за посиланням. Фотозвіт…