Наш клас детально...

Стали мов рідні ми в школі,
Дружні усі, роботящі.
Кожен сказати готовий:
«Клас мій найкращий з найкращих!

     Класи нашої школи – це маленькі сім’ї, у яких і радощі, і невдачі – навпіл. Це колективи-шукачі, які прагнуть до всього нового, прогресивного. Це уроки й свята, олімпіади й конкурси, олімпійські уроки й екскурсії, спортивні змагання та мандрівки.
     Протягом І семестру в нашій школі тривала  напружена творча пора. Учні готувалися до участі в конкурсі «
Диво калинове: писали вірші, казки. Потім створювали малюнки та плакати для участі у конкурсах «Барви осені», «Зимуючі птах рідного краю» , «Ми - за безпечний відпочинок», готували художні номери до участі у конкурсі на кращого читача віршів про зиму, кодяднику. Активно готувалися до  народознавчого квесту «Козацькому роду нема  переводу»та олімпійського уроку. Хочу відзначити, що учні нашого класу є активними учасниками хореографічного гуртка. Наш клас

Учні 3-А класу – активні учасники інтерактвної платформи «Вчу.юа» - із задоволенням вивчають  математику дистанційно, і ми вже маємо аж 10 дипломів!!!!.

Як справжні штурмани, ми прокладали шлях до перемоги у міжнародному конкурсі «Олімпіс» і можемо гордитися своїми результатами. 

 

Усі класні колективи намагалися представити свій клас якомога яскравіше та цікавіше. Результати діяльності нашого, 3-А класу, ви можете самостійно оцінити.