********************************************************************

     Напередодні Всесвітнього дня захисту тварин  до учнів 3-А і 3-Б класів Сумського НВК № 41( класоводи Стадниченко М.І. та Гриценко В. А.) на Урок  доброти, що проходив в рамках проекту  «Біоетика», завітала волонтер із Сумського центру перетримки тварин Чайка Марина Володимирівна. Вона  підготувала для учнів  мультимедійну презентацію, в якій прокоментувала фото собак, що  стали заручниками людської безвідповідальності і жорстокості. Волонтер  розповіла також третьокласникам про людей, які з власної ініціативи, у вільний від роботи час, безкоштовно, турбуються про наших менших чотирилапих друзів.                                                                                                                                                                                                                   

 Розповідь волонтера нікого із присутніх не залишила байдужим. Школярі пообіцяли по можливості допомагати бездомним тваринам, а дехто, навіть, прийняв рішення стати в майбутньому ветеринаром.

 

Фотозвіт можна переглянути за посиланням. Фотозвіт…

 ****************************************************************************

      У середу 18 квітня відбувся День відкритих дверей. У 2-Б класі відбувся відкритий урок з української мови. Залучені були батьки до співпраці, з метою формування педагогічної свідомості батьків, а також підвищеня уваги до потреб своєї дитини. Детально... 

   Наш клас детально...

  Проект "Годівнички для птахів"


ЗНАЙОМТЕСЬ – МІЙ 2 –Б КЛАС!!!

Ранок. Ось і настав звичайний день!Всі поспішають у своїх справах, а я йду до школи у свій 2 - Б клас.  Мій клас- це маленька сімя, у якої радощі і невдачі-навпіл. Це колектив шукачів , які прагнуть до всього нового. Впевнена, що сьогоднішній день буде цікавим і насиченим незвичайними подіями! Адже, мої учні – творчі, креативні,життєрадісні, кмітливі, добрі, працьовиті. Кажуть, що шумні, але це не так! Просто у мене їх 28 і всі дуже різні, у кожного свій характер, звички, смаки. Мої учні дуже люблять вчитися і нам є ким пишатися. Наші дівчатка займаються співами, танцями, грають на музичних інструментах, малюванням, хлопчики – справжні маленькі спортсмени. Мій 2-Б клас – це не просто клас однокласників. Це клас друзів!Мені,як класному керівникові, дуже б хотілося , щоб їхня дружба пройшла через роки. А коли закінчать початкову школу у нашому закладі, то не забували одне одного.

 Ну,а зараз, новий день і нові пригоди у моєму найріднішому класі.