3-Б клас- найкращий у світі,

Бо навчаються в нім діти,

Всі старанні і завзяті

На уроках і на святах.

                                  Світ просить любові і добра…

      3-Б клас – це дружна, весела команда добринчат- непосидючих, працелюбних, метких.

        За час мандрівки Країною знань ми навчилися дружити, допомагати один одному, співпереживати, а головне – крокуючи вперед,  долати всі труднощі разом, знаходити відповіді на багато незрозумілих нам питань.

Протягом  I семестру ми провели багато цікавих уроків, виховних заходів, годин спілкування.

        У II cеместрі в межах проекту «До рідної природи  з розумом і серцем»  в класі була створена екологічна світлиця «Сонечко», яка працює за тематичними напрямками : «Знай, люби, бережи», «Цілющі скарби рідного краю», «Екологія і здоров'я», «Літературний»,  «Чарівниця» , «Калиновий цвіт».Тут ми вивчаємо природу рідного краю, різноманітність рослинного та тваринного світу України та Сумщини . А в межах проекту «Допоможемо пернатим друзям»  повісили пташині  годівниці у шкільному саду, регулярно насипаючи до них крихти хліба, зерно, пшоно, насіння соняшника , гарбуза.

       Дуже цікаво, креативно і змістовно пройшов захист робіт проекту «Людина має творити добро»  з курсу «Я у світі». Учні готували свої презентації,  малюнки, писали реферати, твори,  підбирали прислів`я, приказки, розповідали про свої гарні вчинки та справи, декламували вірші про добро.

 

     Третьокласники зростають добрими і  щедрими, бо світ просить любові і добра


Екскурсія до Харкова


Ранкові зустрічі 


Наші досягнення Вітаємо Громак Єлизавету, ученицю3-Б класу КУ Сумський НВК№41, учасницю ІІІ (обласного) етапу      ХVІII Міжнародного конкурсу

     з української мови імені Петра Яцика!

 

Велична, щедра і прекрасна мова.
Прозора й чиста, як гірська вода,
Це України мова барвінкова,
Така багата й вічно молода.

 

     16 грудня  2017року на базі КУ Сумської загальноосвітньої школи I-III  ступенів №2 ім. Д.Косаренка відбувся ІІI (обласний) етап Міжнародного конкурсу    з української мови імені Петра Яцика. Тут зібралися  9 найрозумніших, найздібніших, найталановитіших, найпрацьовитіших учнів 3-11  класів загальноосвітніх навчальних закладів I-III ступенів   м.Сум, переможців ІI міського  етапу. І серед них була наша Громак Єлизавета, учениця 3-Б класу КУ Сумський НВК №41 «Райдуга». Перед виконанням конкурсних завдань відбулось урочисте привітання учасників конкурсу. Щирим словом про рідну мову привітали  знавців української мови методисти СІМЦ  ЗакоркоН.П . та СамохінаС.Ю.

       Вітаємо Лізоньку з її  перемогою в ІІI (обласному) етапі Міжнародного конкурсу    з української мови імені Петра Яцика.  Наша Громак Єлизавета-найкраща і найталановитіша!!!!!!

А тепер готуємося до самого найвідповідальнішого 4  республіканського етапу  ХVІII Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика, який відбудеться 17 лютого2018року.

           Бажаємо здоров'я та нових успіхів! Батькам висловлюю велику подяку за підтримку, допомогу та виховання і навчання їхньої доньки!!!!

Хай збудуться всі її мрії та побажання!

 

                                                        Класний керівник: Соіна Л.М.

Презентація своїх проектів