*****************************************************************************

Шкільні роки — це свята, подорожі, дружба. У школі ми вчимося дружити, прощати, бути милосердними, а це так важливо в наш час. Крім знань, зі школи ми винесемо найцінніше — вміння бути людиною.

       У нашій школі всі вчителі мають високий професійний рівень, до своєї роботи ставляться творчо й відповідально. На кожному уроці панує атмосфера доброзичливості, відчувається, що педагог не просто прагне вчити, ставити оцінки, а намагається захопити учня, націлити його глибше вивчити урок. Ми працюємо на сайтах «На урок», «Вчу юа», ходимо на цікаві екскурсіїї.

 

        Скоро для нас, четверокласників, пролунає срібна мелодія останнього дзвоника. Ми попрощаємось зі школою, але не з дитинством. Ми завжди будемо памятати настанови наших мудрих вчителів.

        Наші фотокартки можна переглянути за посиланням. Фото...

*****************************************************************************

Наш клас детально...

Стали мов рідні ми в школі,
Дружні усі, роботящі.
Кожен сказати готовий:
«Клас мій найкращий з найкращих!

     Класи нашої школи – це маленькі сім’ї, у яких і радощі, і невдачі – навпіл. Це колективи-шукачі, які прагнуть до всього нового, прогресивного. Це уроки й свята, олімпіади й конкурси, олімпійські уроки й екскурсії, спортивні змагання та мандрівки.
     Протягом І семестру в нашій школі тривала  напружена творча пора. Учні готувалися до участі в конкурсі «
Диво калинове: писали вірші, казки. Потім створювали малюнки та плакати для участі у конкурсах «Барви осені», «Зимуючі птах рідного краю» , «Ми - за безпечний відпочинок», готували художні номери до участі у конкурсі на кращого читача віршів про зиму, кодяднику. Активно готувалися до  народознавчого квесту «Козацькому роду нема  переводу»та олімпійського уроку. Хочу відзначити, що учні нашого класу є активними учасниками хореографічного гуртка. Наш клас

Учні 3-А класу – активні учасники інтерактвної платформи «Вчу.юа» - із задоволенням вивчають  математику дистанційно, і ми вже маємо аж 10 дипломів!!!!.

Як справжні штурмани, ми прокладали шлях до перемоги у міжнародному конкурсі «Олімпіс» і можемо гордитися своїми результатами. 

 

Усі класні колективи намагалися представити свій клас якомога яскравіше та цікавіше. Результати діяльності нашого, 3-А класу, ви можете самостійно оцінити.