План Тижня початковаї школи 2019. Детально...


Тиждень іноземних мов

       З 11 лютого весело і жваво розпочався Тиждень іноземних мов у нашому закладі. Кожний день насичений заходами. Так для учнів 1-3 класів було проведено інтелектуальні ігри, де діти могли проявити себе з найкращої сторони. Учні 2-3 класів показали неабияку креативність у конкурсі на виготовлення найкращої вітальної листівки до Дня Святого Валентина.

      Від нещодавна день Святого Валентина це свято не тільки закоханих... Ми даруємо валентинки друзям, коханим та близьким людям. У нашій школі працювала святкова пошта і сьогодні листівки знайшли своїх адресатів. Своєрідним лідером стали учні 3-А класу, які отримали найбільшу кількість листівок. Свої привітання отримали всі, хто мав червоний колір у своєму одязі чи аксесуарах. Бажаємо Вам усім любити і бути коханими.

          У рамках Тижня англійської мови між учнями 4-х класів відбулося інтелектуально-розважальне змагання, присвячене дню Св. Валентина. Переможцями стали учні 4-Б класу. Бажаємо усім учасникам подальших успіхів! 


Зустріч з письменником

7 лютого 2019 р. школярі НВК № 41 радо зустрічали у своїй світлиці відомого письменника, Члена Національної спілки письменників України, поета, гумориста, нашого земляка – Григорія Львовича Єлишевича.

  Учні 2-4 класів приємно здивували письменника своїм майстерним виконанням його гуморесок, підготували виставку малюнків до творів автора.

   Григорій Львович розповів дітям декілька цікавих історій, смішинок, продемонстрував свої книги та виконав для маленьких глядачів свою власну пісню.

   Після закінчення нашої літературної години з письменником діти мали змогу задати йому питання про творчий та життєвий шлях «гумориста» і сфотографуватися з ним на память. Фото...


Готуємося до ДПА 2019

Наказ МОН №1369 від 07.12.2018р. Про затердження Порядку державної підсумкової атестації. Детально... 


28 січня – День відкриття Антарктиди.

    Учні нашого НВК 41 здійснили цікаву подорож до загадкового та найхолоднішого материку планети.

         Учні 2-4 класів взяли участь у виготовленні  та презентації леп-буків про Антарктиду, навчилися танцювати «пінгвінячий танок» та активно відповідали на питання вікторини.

 

          Учні 1 класу вправно розфарбували мешканців Антарктиди та переглянули пізнавальний мультфільм про крижану Антарктиду.


Увага! Увага! Увага!

          Доводимо до Вашого відома, що у зв’язку з виявленням трупу лисиці червоної, хворої на сказ, введено карантинні обмеження в межах вулиці Римського-Корсакова, буд. 2-10.

          Загрозливою зоною визначено вул. Миру, буд. 32-38, вул. Охтирська, буд. 2-16, вул. Нижньосироватська, буд. 62-69.

 

          Будьте обережними!!!


 

Одна Батьківщина, і двох не буває, 
Місця, де родилися, завжди святі. 
Хто рідну оселю свою забуває, 
Той долі не знайде в житті.
 

Обніміться ж ,сестри, мої, 

Молю вас, благаю! 

І не дайте Чорній Силі 

Вас роз’єднати! 

Я вірю, Вітчизно, ти станеш на ноги, 

Махнуть золотистим крилом рушники, 

І щастя затьмить всі печалі й тривоги

На вічні роки і прийдешні віки! 

Нехай же від Дону до сивих Карпат 

Живе нероздільна родина, 

Без рабства, без панства, насильства і грат, 

Вільна, незалежна Вкраїна! 

Ніщо нас не спинить, лунає наш клич, 

Хай буде Вкраїна Соборна навік, 

Велика і вільна Соборна, міцна,

У світі поважна, для нас дорога!

 

          Сьогодні, 22 січня 2019 року, учні Сумського НВК №41 "Райдуга" святкували День Соборності України. У нас відбулася святкова лінійка, де школярі поглибили знання про історичний факт злуки українського народу. Протягом дня виготовили лепбуки "Соборна Україна". У знак єдності утворили "живий" ланцюг. На перервах звучали українські пісні.           Відео та фото тут...

 


          Про порядок направлення дітей на оздоровлення та відпочинок до дитячих центрів "Артек" та "Молода гвардія". Детально...


«Танцювальна азбука»#HealthySchool_UA

                  Потреба  у  руховій  активності є найбільш важливою біологічною особливістю дитячого організму молодшого шкільного віку.   Тому  в 1-4 класах   Сумського НВК № 41 два рази на тиждень безкоштовно проводиться  гурток  хореографії, керівником  якого є  Забродіна  Карина  Олександрівна.                                   Метою створення цього гуртка є  бажання адміністрації  закладу задовольнити   потребу молодших школярів в руховій активності, розвинути в них почуття ритму, сприяти поліпшенню координації  їх рухів і на цій основі виховати художній смак, уміння повноцінно сприймати мистецтво танцю.

            Виконання поставленої мети  забезпечує вміле застосування  керівником гуртка вправ  « танцювальної азбуки», які сприяють, перш за все,  формуванню правильної постави учнів початкових класів. А вправи екзерсису класичного танцю, які також використовує в своїй роботі керівник гуртка, надають тілу  і рухам учнів легкості, гнучкості, зміцнюють м `язи.

Оволодіваючи  навчально – тренувальними вправами, гуртківці, під керівництвом Забродіної  К.О., вчаться створювати і відчувати образи народного танцю, передавати його характер, фольклорні особливості, національний колорит. Фото та відео....


План роботи з учнями початкових класів на зимових канікулах 2018-2019 н.р. План...


  19 грудня учні КУ Сумський НВК №41 "Райдуга" святкували найдовгоочікуваніше свято - День Святого Миколая. Діти зранку отримали подаруночки. Протягом дня у класах була святкова атмосфера, переглядали казки та легенди про Святого Миколая, слухали та співали пісні. День промайнув непомітно.

  День Святого Миколая - священне свято, день, коли варто забути про всі невдачі й неприємності та згадати про те, що дива трапляються всюди і постійно. Будьте щасливі, зі святом!


     7 грудня 2018 року в   КУ Сумський  НВК  № 41 «Райдуга» відбувся Всеукраїнський математичний конкурс «Кенгуру».

 

    Учні 2- 4 класів отримали позитивні  емоції, вирішуючи  цікаві  математичні  завдання конкурсу. Фото...


"Запроси спортсмена у школу"

 #healthyschools_ua та #sport_for_haelthyschools 

27 листопада 2018 року  у КУ Сумський НВК № 41 пройшло спортивне свято «Подружись зі спортом».

         Дитячий сміх, радісні посмішки, спортивне напруження боротьби і   веселощі — такою запам'ятається зустріч з видатними спортсменами-сумчанами:

-         Петровою Оленою Юріївною, українською біатлоністкою, Заслуженим майстром спорту України, срібною  призеркою Зимових Олімпійських ігор в  Нагано; головою    відділення НОК України в Сумській області;

-         Рикун Анною Юріївною, переможицею  Всеукраїнських спортивних

змагань, майстром  спорту з пауерліфтингу, абсолютною чемпіонкою та рекордсменкоюУкраїни , віце-чемпіонкою Світу 2018 року;

-         Осташевським Михайлом Леонідовичем– членом збірної команди

України серед ветеранів, неодноразового чемпіона Всесвітніх літніх спортивних ігор, чемпіонатів Європи та світу; завідувачем інформаційно-рекламним відділом інституту фізичної культури СДПУ імені А.С.Макаренка, заслуженим  журналістом України.

         З нетерпінням учні 2-4 класів чекали на зустріч, готували малюнки. І ось очікуваний день. У актовій залі юрба дітлахів розглядає медалі Осташевського Михайла Леонідовича, розпитують про спортивні будні. А під час перегляду відеофільмів з міжнародних  змагань щиро «вболівали» за нашого героя!!! Короткі коментарі, настанови від Михайла Леонідовича школярі засвоїли!

         Практична частина була не менш цікавою. Розминка з Анною Рикун –з  майстром спорту - це круто!! А далі змагання, естафети, руханки – вир емоцій!!!

         Усі отримали позитивні емоції та задоволення. Поза увагою не залишився жоден учасник свята – усім дісталися зошити та значки із символікою # DO like olimpik, і найголовніше – підписи прославлених спортсменів. А ще голова  відділення НОК України в Сумській області Петрова Олена Юріївна презентувала для здобувачів освіти книги про спорт.

         Дякуємо, що завітали на гостину, наші спортсмени!!! До наступної зустрічі!!

   Фото та відео можна переглянути тут...

 

 


Порядок дій при виникненні надзвичайних ситуацій. Детально...


План заходів

щодо проведення Міжнародного дня осіб з інвалідністю

03 грудня  2018 р.

 

п/п

Зміст заходів

Категорія

Відповідальні

1.

Бесіда «Добро та милосердя в нашому житті»

діти середнього та старшого дошкільного віку

Вихователі

2.

Заняття на тему:

«Оченята-віконечко в світ»

 

 

«В колі людської турботи»

 

діти середнього та старшого дошкільного віку

 

діти молодшого дошкільного віку

Вихователі

 

 

 

Вихователі

3.

Хвилинка милосердя

«У світі бракує на всіх доброти»

діти усіх вікових груп

Вихователі

4.

Рольові ігри «Сліпа довіра», «Граємось сидячи»

діти старшого дошкільного віку

Вихователі

5.

Спортивна розвага

 «Спорт нам допомагає жити»

діти старшого дошкільного віку

Інструктор з фіз. культури, вихователі

6.

Консультація для батьків «Що робити, якщо моя дитина з особливими потребами»

батьки

Вихователь-методист Цибенко Л.Д.

7.

Тренінг «Всі діти мають рівні права»

педагоги

Пр. психолог Харченко Л.О.

8.

Робота з батьками виготовлення колажу «Образ щасливої дитини»,

колаж-газета «Права дитини в казках»

діти старшого дошкільного віку

 

діти середнього та молодшого дошкільного віку

Вихователі, батьки.

 

 


Спортивне свято «Веселі старти»#HealthySchools_UA

15 листопада 2018 року у КУ Сумський  НВК № 41 було гамірно. Учні 3-іх класів змагалися у силі та спритності!!   Перемогу здобули учні 3-А класу. Проте задоволення отримали усі учасники свята!!!

 

         Хочеш бути здоровим – займайся спортом!  Фото... 


            12 листопада, традиційно до Дня української писемності та мови (9 листопада),  у Сумському НВК №41 «Райдуга»  пройшов І тур ХІХ Міжнародного конкурсу з  української мови ім. П. Яцика – відомого мецената, який свого часу і започаткував цей турнір мовознавців. Конкурс, який має на меті утвердження державного статусу української мови, піднесення її престижу серед молоді, виховання поваги до культури.й.традицій.українського.народу.
        Участь брали учні 3-4-х класів початкової школи. Ці учні показали свою самостійність, креативність мислення та здібності в зв’язному мовленні, поглянули на історію свого народу, збагнули роль рідної мови в утвердженні української державності. Загальна кількість учасників – 27 учнів. Чекаємо від учительського жюрі на переможців І шкільного етапу.
      Володіти українською мовою, знати її історію – це обов’язок кожного українця! Фото...


9 листопада - День української писемності та мови

9 листопада у нашому закладі відзначили День української писемності та мови. У програмі святкування було чимало цікавих заходів. На уроках української мови учні писали диктант. Протягом дня діти брали участь у мовознавчому квесті, на великій перерві пройшов танцювальний флешмоб, відбувся парад вишиванок. 

Класоводи  та вихователі ГПД провели тематичні виховні заходи. 

Переглянут фотографії можна за посиланням.  

Фото... #HealthySchools_UA


        Канікули - це весело та пізнавально!

      У КУ Сумський НВК №41 «Райдуга» стало доброю традицією на канікулах проводити для учнів 1-4 класів навчальні екскурсії. Так, на осінніх канікулах для учнів 1- 4 класів були організовані екскурсії до Сумського обласного телебачення (1-2 класи, 60 учнів), до Сумського центру перетримки тварин ( 3-ті класи, 46 учнів),  до Сумського молокозаводу (4-ті класи, 55 учнів). З фото звітом можна ознайомитися за посиланням. Фотозвіт

 


«Healthy Schools: заради здорових і радісних школярів»

«Healthy Schools: заради здорових і радісних школярів» – унікальна трирічна соціальна програма, яка реалізується Центром «Розвиток КСВ» та Mondelēz International Foundation.

Програма має на меті сприяти розвитку здорового харчування, фізичних активностей та свідомого ставлення школярів до власного здоров’я.

У рамках цієї програми учні нашого закладу мали нагоду прийняти участь у різних  цікавих заходах. З результатами та фото звітом можна ознайомитися за посиланням.

 

Звіт про рухову активність школярів#Healthy Schools


21 жовтня 2018 року у КУ Сумський НВК №41 "Райдуга" для учнів 1-4 класів був проведений Вітамінний день. Учні 1 та 2 класу взяли участь у грі "Фруктовий пазл", а для школярів 3-4 класів була проведена година спілкування "Овочі та фрукти - сладова вітамінів". День закінчився "Яблучним флешмобом" (батьки підготували для своїх дітей ланч-бокси  з яблучком). Мета заходу - прищепити учням навичку споживати свіжі овочі та фрукти, особливо в сезонний період, ознайомити з деякими продуктами червоного кольору, які можуть викликати алергічні реакції, навчити дітей правильно споживати яблука (окремий прийом їжі). 

Фотозвіт "Яблучний флешмоб" 


План виховної роботи на осінні  канікули детально...


Шановні батьки та учні!

   Доводимо до вашого відома інформацію про зміну термінів осінніх канікул. Канікули пройдуть з 24.10.2018 по 02.11.2018. Початок навчального процесу 05.11.2018.


Про роботу

інклюзивно-ресурсного центру

         З метою забезпечення права дітей з особливими освітніми потребами віком від 2 до 18 років на здобуття дошкільної та загальної середньої освіти, у тому числі в закладах професійної (професійно-технічної) освіти, шляхом проведення комплексної оцінки розвитку дитини, надання психолого-педагогічних, корекційно-розвиткових послуг та забезпечення їхнього системного кваліфікованого супроводу, в місті Суми створено Комунальну установу Інклюзивно-ресурсний центр № 1 Сумської міської ради, що знаходиться за адресою: Сумська обл., м. Суми, вул. 20 років Перемоги, 9.

         Завданням вищезазначеного центру є:

-         здійснення комплексної  психолого-педагогічної оцінки розвитку дитини;

-         встановлення наявності у дитини особливих освітніх потреб;

-         розроблення рекомендацій щодо освітніх програм;

-         надання психолого-педагогічних та корекційно-розвиткових послуг дітям з особливими освітніми потребами та методичної допомоги педагогічним працівникам та батькам цих дітей.

Просимо довести зазначену інформацію до відома педагогічних працівників та батьківської громадськості.

 

Начальник управління освіти і науки                                   А.ДАНИЛЬЧЕНКО

 

СУМСЬКА    МІСЬКА     РАДА

УПРАВЛІННЯ  ОСВІТИ І НАУКИ

вул. Харківська, 35, м. Суми, 40035, тел. факс (0542) 32-78-05

E-mail: osvita@smr.gov.ua

19.09.2018 № 13.01-18/1420

 

 З метою врахування думки максимальної кількості мешканців нашого міста, визначення пріоритетів та підготовки якісної та об'єктивної Стратегії розвитку міста Суми, управління освіти і науки Сумської міської ради просить долучитися до участі у соціологічних дослідженнях «Дослідження цінностей та життєвих пріоритетів мешканців міста Суми» та «Дослідження якості надання послуг для населення міста Суми».

Опитування містить 101 питання та є анонімним (не передбачає введення персональних даних), що забезпечить отримання максимально достовірної інформації.

Замовником вищезазначеного соціологічного дослідження є виконавчий комітет Сумської міської ради, виконавцем - Сумський державний університет.

Після завершення анкетування зібрану інформацію буде опрацьовано та узагальнено, що дозволить отримати певну статистичну інформацію по стану кожної галузі життєдіяльності міста Суми. Отримані та оброблені набори даних будуть використані при розробці Стратегії розвитку міста Суми до 2027 року.

Офіційна інформація про вищезазначені соціологічні дослідження розміщена на Інформаційному порталі Сумської міської ради за посиланням https://smr.gov.ua/uk/dokumenti/rozrobka-stratehii-rozvytku/11536-anketa-opituvannya-vizmi-uchast-v-rozrobtsi-strategiji-rozvitku-mista-sumi.html. Просимо розмістити її на офіційних сайтах закладів освіти м.Суми та долучити до участі у соціологічних дослідженнях педагогічних працівників та батьківську громадськість. Анкетування можна пройти до 28 вересня 2018 року за посиланням https://goo.gl/ySPvye.

       

Начальник управління освіти і науки                                       А.М.Данильченко

 

На виконання доручення міського голови 9 серпня 2018 року о 6.15 у сквері Т. Шевченка буде проходити спільний захід ТРК «Україна» та Сумської міської ради із встановлення рекорду у місті Суми із занесенням до Книги рекордів України – наймасовішого одночасного звучання вранішніх будильників. Захід відбудеться вранці. В заході візьмуть участь: Сумський міський голова О. М. Лисенко, заступники міського голови.

Прохання запросити до акції знайомих, друзів, сусідів та взяти з собою будильники чи телефони, які мають продзвеніти о 6.30.

Телеканал «Україна» готує сюжет, який транслюватиметься у програмі «Ранок з Україною» в День Незалежності, 24 серпня, поширюватиметься в соціальних мережах. У сюжеті буде показано, як рано прокидаються Суми, як зустрічає схід сонця наш обласний центр: вранішні вулиці, сквери, площі та учасники встановлення рекорду – сумчани, закохані у своє рідне місто у цей день зарядять позитивом всю Україну.

 ТРК «Україна» та телевізійний ведучий, журналіст Сергій Левадний почастують Вас кавою, запропонують: участь у розіграші призів, унікальну фотозону, запишуть коментарі з містянами та створять гарну святкову атмосферу. 

Запрошуємо всіх бажаючих взяти участь у цікавому заході яке проходитеме в нашому місті!

Звітуємо!!!

Приміщеня для першого класу Нової Української Школи підготовлено!

СВЯТО ПРИНЦЕСИ ВОДИ

Розпорядження голови ОДА №235-ОД. Детально...

Помирились сонце з хмарою,

І тепер танцюють парою.

Ллється дощ, і сонце світить,

Усміхаються їм діти.

Райдуга місток зробила –

Сонце з Хмаркою здружила.

Хай з них приклад беруть діти.

Треба дітям всім дружити.

 

Літні розваги тривають! В КУ Сумський  НВК № 41 відмічали День друзів. До вихованців нашого закладу прийшли  гості, які запропонували дітям веселі таночки та ігри.

У НВК №41 «Райдуга» 05.06.2017н.р.  пройшла спортивна розвага «Подорож до океану». Діти грались, брали участь в різних іграх, естафетах.  На згадку розвага залишила цілий океан приємних спогадів.

1 червня в КУ Сумський НВК №41 «Райдуга» відзначили чудове і зворушливе свято «Подорож до країни Дитинства».

Звіт директора за 2017-2018 н.р. детально...

Перелік підручників обраних для 1 класу детально...

Свято останнього дзвоника завжди хвилююче, воно назавжди залишається у пам'яті. Вчителі,учні, батьки НВК № 41 запам'ятають цьогорічне свято ще й тим, що воно проходило в цікавому та незвичному форматі проквест. 

        Напередодні світло свята Великодня КУ Сумський НВК № 41долучився до проведення XІІ Всеукраїнської акції «Серце до серця».  У закладі була визначена відповідальна особа.  Педагоги провели з вихованцями години спілкування «Не будьмо байдужими».

         Спільними зусиллями учнів та дошкільнят назбирали 3 222 грн 15 к.. За оптимізм та віру в добру справу. За доброту та безкорисність, за щирість вчинків до людей,що потребують Вашої допомоги. За підтримку про майбутнє, що виявляється в такому фантастичному результаті. Вся команда «Серця до серця» щиро дякує!

Голова Правління ВБФ

«Серця до серця»

      Яна Сидор Детально...

   День відкритих дверей в КУ Сумський НВК № 41 у 2018 році.

Дні відкритих дверей – цікава форма взаємодії вчителя і батьків, яка дозволяє дорослим вникнути в атмосферу навчального дня їх дітей. Разом зі своїми малюками батьки проживають усі уроки, перерви, перевдягання, занурюються в атмосферу шкільного життя. Це дає змогу, за словами вчителя, зрозуміти, як дитина сприймає матеріал, як комунікує з однокласниками, як поводиться на уроці і в позаурочний час, що їй вдається легко, а над чим потрібно дома особливо попрацювати.

       Вчительі не роблять з цього дня шоу чи підготовлену концертну програму, звичайний шкільний день, без заготовок.

      За 4 роки навчання в молодшій школі учні звикають до нестандартних ситуацій, до присутності інших людей на уроках, вчаться здатності абстрагуватися від навколишнього і зосереджуватися лише на роботі в класі.

       До цьогорічного Дня відкритих дверей першачки йшли всього 7 навчальних місяців. Диву даєшся, як багато вони вже навчилися! І не лише читати, писати і лічити, найголовніше – з дітей, які мали різну підготовку до школи, різну поведінку, відношення до навчання в сім’ях, вони стали одним єдиним злагодженим колективом, який вміє слухати і чути вчителя, вміє розуміти, аналізувати і виконувати поставлені завдання, слідує конкретним правилам поведінки на уроці і у вільний час.

       В цей не зовсім звичайний навчальний день учні намагаються працювати особливо старанно і плідно, адже дітям так хочеться, щоб їх батьки пишалися ними, раділи їх успіхам. Це неабиякий психологічний стимул для навчання.

Читання і письмо, математика і англійська мова – саме на таких уроках побували цього дня батьки 1-4 класів КУ Сумський НВК №41. До підготовки і проведення Дня відкритих дверей долучилися вчителі школи: Сулига О.В., Стадниченко М.І., Осташова М.П., Кухта І.М., Соіна Л.М., Кучер І.В., Михайленко С.Г.

         На завершення батьки отримали від своїх діточок чудові подаруночки, виготовлені цього ж дня – сердечка з веселими смайликами, які супроводжувалися теплими щирими словами:

Так мало іще  ми у школі провчились

та ось як багато уже научились!

Тому що в нелегкій навчання дорозі,

ви – з нами, ви, рідні, завжди в допомозі.

То ж нині вам щиро подяку складаєм

і часточку серця свого вам вручаєм,

щоб нами пишались завжди ви, рідненькі,

а не лише зараз, коли ми маленькі.

Віримо, що творчий підхід вчителя і велика відповідальність в сукупності з високим професіоналізмом обов’язково дасть свої прекрасні плоди.

Натхнення вам, вчителі!

Успіхів і цікавого навчання вам, учні!

Терпіння і мудрості вам, батьки!

Заходи до Дня відкритих дверей 18 квітня 2018 року в КУ Сумський НВК №41 детально...

Оголошення!

Комунальна установа

Сумський навчально-виховний комплекс «дошкільний навальний заклад – загальноосвітня школа І ступеня № 41 «Райдуга» оголошує набір дітей до 1-го класу на 2018-2019 навчальний рік.

Прийом заяв – з 10.04.2018 р. по 31.05.2018 р. Заяви приймаються у приймальній директора КУ Сумський НВК № 41 (вул. Леоніда Бикова, б.9) щодня з 9.00 до 16.00 (обідня перерва з 12.00 до 13.00). З собою мати копію свідоцтва про народження дитини.

Згідно зі Статутом КУ Сумський НВК № 41 (розділом ІІ п. 2.12) прийом учнів до  класів навчально-виховного комплексу здійснюється на безконкурсній основі та зараховуються незалежно від місця проживання.

До першого класу шкільного підрозділу діти зараховуються, як правило, з шести років.

Набір до 1-х класів на 2018-2019 н.р.:

Кількість 1-х класів – 1,

Кількість учнів у класі – 30.

Зарахування дітей до 1-го класу відбуватиметься до 15 червня.

Адміністрація КУ Сумський НВК № 41

        27.02.2018 року в Комунальній установі Сумський навчально-виховний комплекс"дошкільний навчальний заклад-загальноосвітня школа І ступеня №41 "Райдуга"в рамках проекту "Методичні мости - шлях до співпраці" відбулася зустріч освітян Конотопа з педагогами. Зустріч дозволяє поділитися здобутками освітянської спільноти, визначити пріоритетні напрямки співпраці у напрямку "Нової української школи", долучитися до активної інноваційної діяльності


    Учень 3-Б класу Герасимець Григорій зайняв ІІ місце в 10-му Всеукраїнському екологічно-оздоровчому конкурсі "Вода - джерело життя",  отримав диплом та подарунок.

   З 19 по 23 лютого 2018 року відбудеться Тиждень початкової школи. Детально...

Шановні батьки!

24 січня 2018 року 0 17.00 год. в музичній залі закладу відбудуться батьківські збори для батьків старших дошкільників.

Порядок денний

1. Особливості розвитку та виховання дитини старшого дошкільного віку.

                                                                     Вихователь-методист Цибенко Л.Д.

2. Готовність дитини до школи.

                                                              Практичний психолог Харченко Л.О.

3. Мовленнєва готовність дитини до навчання у школі.

                                                                     Вчитель-логопед Волинська Л.О.

4. Нова українська школа: сьогодення та реалії.

                                                                Заступник директора з НВР Сулига О.В.

Наказ Сумської міської ради Управління освіти і науки №23 від 18.01.2018 Детально...

    Презентація загальних батьківських зборів. Детально...

Загальні батьківськи збори

 

Тема. Гармонійний розвиток особистості - основне завдання сімї та навчального закладу

 

Порядок денний

1. Привітання батьків, які були (є) учасниками АТО, з нагоди Дня Збройних сил України.

2. Поняття всебічно гармонійного розвитку особистості.

 Доповідач Кулагіна Т.В., директор

3. Раціональне та здорове харчування дітей та учнів.

           Заікіна Г.Л.

доцент кафедри медико-біологічноних

основ Сумського державного педагогічного

університету ім. А.С.Макаренка

Запрошені: представники батьківських комітетів.

Дигустація страв міню дитячого закладу.

Батьківські збори відбудуться в приміщенні актової зали о 17:00