Помирились сонце з хмарою,

І тепер танцюють парою.

Ллється дощ, і сонце світить,

Усміхаються їм діти.

Райдуга місток зробила –

Сонце з Хмаркою здружила.

Хай з них приклад беруть діти.

Треба дітям всім дружити.

 

Літні розваги тривають! В КУ Сумський  НВК № 41 відмічали День друзів. До вихованців нашого закладу прийшли  гості, які запропонували дітям веселі таночки та ігри.

У НВК №41 «Райдуга» 05.06.2017н.р.  пройшла спортивна розвага «Подорож до океану». Діти грались, брали участь в різних іграх, естафетах.  На згадку розвага залишила цілий океан приємних спогадів.

1 червня в КУ Сумський НВК №41 «Райдуга» відзначили чудове і зворушливе свято «Подорож до країни Дитинства».

Звіт директора за 2017-2018 н.р. детально...

Перелік підручників обраних для 1 класу детально...

Свято останнього дзвоника завжди хвилююче, воно назавжди залишається у пам'яті. Вчителі,учні, батьки НВК № 41 запам'ятають цьогорічне свято ще й тим, що воно проходило в цікавому та незвичному форматі проквест. 

Наказ про затвердження  Порядку зарахування, відрахування та переведення учнів до державних та комунальних закладів освіти для здобуття повної загальної середньої освіти детально...

Продовжується набір заяв до вступу в перший клас.

  "Дзвони Чорнобиля" так називалася шкільна лінійка для учнів 1-4 класів КУ Сумського НВК №41 "Райдуга". Учні та вчителі освітнього закладу нагадали школярам про події 32-річної давнини, вшанували пам/ять героїв-ліквідаторів катастрофи,які загинули!

  Нарешті дочекались. ПЕРЕМОГА за участь у міжнародному конкурсі дитячого малюнка «Моя Україна – UCRAЇNA MIA” за підтримки Посольства України в Італії. ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ!!! детально...

        Напередодні світло свята Великодня КУ Сумський НВК № 41долучився до проведення XІІ Всеукраїнської акції «Серце до серця».  У закладі була визначена відповідальна особа.  Педагоги провели з вихованцями години спілкування «Не будьмо байдужими».

         Спільними зусиллями учнів та дошкільнят назбирали 3 222 грн 15 к.. За оптимізм та віру в добру справу. За доброту та безкорисність, за щирість вчинків до людей,що потребують Вашої допомоги. За підтримку про майбутнє, що виявляється в такому фантастичному результаті. Вся команда «Серця до серця» щиро дякує!

Голова Правління ВБФ

«Серця до серця»

      Яна Сидор Детально...

   День відкритих дверей в КУ Сумський НВК № 41 у 2018 році.

Дні відкритих дверей – цікава форма взаємодії вчителя і батьків, яка дозволяє дорослим вникнути в атмосферу навчального дня їх дітей. Разом зі своїми малюками батьки проживають усі уроки, перерви, перевдягання, занурюються в атмосферу шкільного життя. Це дає змогу, за словами вчителя, зрозуміти, як дитина сприймає матеріал, як комунікує з однокласниками, як поводиться на уроці і в позаурочний час, що їй вдається легко, а над чим потрібно дома особливо попрацювати.

       Вчительі не роблять з цього дня шоу чи підготовлену концертну програму, звичайний шкільний день, без заготовок.

      За 4 роки навчання в молодшій школі учні звикають до нестандартних ситуацій, до присутності інших людей на уроках, вчаться здатності абстрагуватися від навколишнього і зосереджуватися лише на роботі в класі.

       До цьогорічного Дня відкритих дверей першачки йшли всього 7 навчальних місяців. Диву даєшся, як багато вони вже навчилися! І не лише читати, писати і лічити, найголовніше – з дітей, які мали різну підготовку до школи, різну поведінку, відношення до навчання в сім’ях, вони стали одним єдиним злагодженим колективом, який вміє слухати і чути вчителя, вміє розуміти, аналізувати і виконувати поставлені завдання, слідує конкретним правилам поведінки на уроці і у вільний час.

       В цей не зовсім звичайний навчальний день учні намагаються працювати особливо старанно і плідно, адже дітям так хочеться, щоб їх батьки пишалися ними, раділи їх успіхам. Це неабиякий психологічний стимул для навчання.

Читання і письмо, математика і англійська мова – саме на таких уроках побували цього дня батьки 1-4 класів КУ Сумський НВК №41. До підготовки і проведення Дня відкритих дверей долучилися вчителі школи: Сулига О.В., Стадниченко М.І., Осташова М.П., Кухта І.М., Соіна Л.М., Кучер І.В., Михайленко С.Г.

         На завершення батьки отримали від своїх діточок чудові подаруночки, виготовлені цього ж дня – сердечка з веселими смайликами, які супроводжувалися теплими щирими словами:

Так мало іще  ми у школі провчились

та ось як багато уже научились!

Тому що в нелегкій навчання дорозі,

ви – з нами, ви, рідні, завжди в допомозі.

То ж нині вам щиро подяку складаєм

і часточку серця свого вам вручаєм,

щоб нами пишались завжди ви, рідненькі,

а не лише зараз, коли ми маленькі.

Віримо, що творчий підхід вчителя і велика відповідальність в сукупності з високим професіоналізмом обов’язково дасть свої прекрасні плоди.

Натхнення вам, вчителі!

Успіхів і цікавого навчання вам, учні!

Терпіння і мудрості вам, батьки!

Заходи до Дня відкритих дверей 18 квітня 2018 року в КУ Сумський НВК №41 детально...

Наказ про учнівську форму та тематичні дні детально...

Оголошення!

Комунальна установа

Сумський навчально-виховний комплекс «дошкільний навальний заклад – загальноосвітня школа І ступеня № 41 «Райдуга» оголошує набір дітей до 1-го класу на 2018-2019 навчальний рік.

Прийом заяв – з 10.04.2018 р. по 31.05.2018 р. Заяви приймаються у приймальній директора КУ Сумський НВК № 41 (вул. Леоніда Бикова, б.9) щодня з 9.00 до 16.00 (обідня перерва з 12.00 до 13.00). З собою мати копію свідоцтва про народження дитини.

Згідно зі Статутом КУ Сумський НВК № 41 (розділом ІІ п. 2.12) прийом учнів до  класів навчально-виховного комплексу здійснюється на безконкурсній основі та зараховуються незалежно від місця проживання.

До першого класу шкільного підрозділу діти зараховуються, як правило, з шести років.

Набір до 1-х класів на 2018-2019 н.р.:

Кількість 1-х класів – 1,

Кількість учнів у класі – 30.

Зарахування дітей до 1-го класу відбуватиметься до 15 червня.

Адміністрація КУ Сумський НВК № 41

   З 18 по 24 березня 2018 року на підтримку Всесвітньої акції "Година Землі-2018" відбудуться такі заходи детально...


   15 березня у КУ Сумський НВК №41 у 3-А класі відбувся інтегрований урок з курсу "Я у світі". Вчителю Соіній Л.М.  "допомогали"у проведенні уроку батьки учнів. Діти були горді за своїх матусь!!! "Вчителі- помічники" разом із школярами пригадували державні символи України, плели українські віночки, співали пісні. Позитивне враження від уроку отримали учні, батьки, вчителі!!! Так у нашому закладі дбають про налагодження партнерських відносин між усіма учасниками освітнього процесу.


   15.03.2018 - Четвертий день тижня англійської мови. Було проведено позакласний виховний захід у 3 класі - "Travel to London" (подорож до Лондона). Діти отримали нову для них, цікаву інформацію, та в інтерактивному вигляді дали відповіді на запитання. Таким чином відбулося закріплення сприйнятого матеріалу. Весь захід супроводжувався бурхливими емоціями.    12.03.2018 року в Комунальній установі Сумський навчально-виховний комплекс"дошкільний навчальний заклад-загальноосвітня школа І ступеня №41 "Райдуга" розпочався тиждень іноземної мови. Детально...


        27.02.2018 року в Комунальній установі Сумський навчально-виховний комплекс"дошкільний навчальний заклад-загальноосвітня школа І ступеня №41 "Райдуга"в рамках проекту "Методичні мости - шлях до співпраці" відбулася зустріч освітян Конотопа з педагогами. Зустріч дозволяє поділитися здобутками освітянської спільноти, визначити пріоритетні напрямки співпраці у напрямку "Нової української школи", долучитися до активної інноваційної діяльності


Четвертий день Тижня початкових класів у КУ Сумський НВК № 41, який проходив 22 лютого 2018 року, був присвячений здоровю та спорту. Цього дня учнів у школі зустрічав білий тигр Сухоранг та чорний ведмідь Бандабі. Серед учнів 4 класу були проведені були спортивні змагання «Малі олімпійські ігри».             

 «Спортивними» були і перерви. Під час перерв учні грали у руханки «Третій зайвий», «Струмочок», «Гуси-лебеді», настільні ігри: шахи, шашки, лото тощо. Різноманітні фізкультхвилинки   на своїх уроках використовує вчитель 3-А класу Кухта Ірина Миколаївна. 


      Спортивний настрій учні перенесли і на групу продовженого дня. Разом із вихователем Маслак Л.М. третьокласники провели інтерактивне  заняття на свіжому повітрі «Моє здоров’я в моїх руках».


      Третій день Тижня початкових класівДень моєї країни. І це не дивно. Адже наша держава -Україна, ми -українці, наша рідна мова - українська -співуча, солов’їна, неповторна!

      А ще 21 лютого-Міжнародний день рідної мови. Тож свята цього Дня були присвячені українській мові, нашій Україні та маленькій батьківщині -Сумщині.

       День почавсь з того, що на порозі школи дівчина українка застрічала учнів із завданнями, на які вони повинні були блискавично відповісти.

       Цікавим та пізнавальним був цей день. Школярі розширювали свої знання з рідної мови. День почався з написання учнями диктанту «Без мови немає народу». Захоплюючим та цікавим став для учнів конкурс «Кращий каліграфіст».

      Не менш цікавим та пізнавальним було інтегроване  свято-конкурс   «Світ слова»  для учнів третіх класів. На заході були присутні група експертів, гості та глядачі. Маленькі мовознавці показали свої знання з мови.

      Учні 4-Б класуна чолі з Ліхалат Дариною підготували запитання на тему "Хто такий патріот" та разом  з педагогом-організатором Козаковою Л.Ю. взяли інтерв’ю в учнів нашого закладу.

     Протягом цдня учні брали участь в кункурсі- огляді на кращій малюнок "Я малюю Україну".

А ще сьогодні в 2-А класі відбувся потріотичний квест "Моя країна- Україна". Діти завдяки квесту  узагальнили свої знання про Батьківщину, про свій рідний край.

     Бібліотекар школи провела з учнями 2 класів вікторину "Подорож Сумщиною". Другокласники здійснилита  "віртуальну подорож" видатними містами рідного міста,відкрили багато цікавого для себе про видатних людей і історичні місця Сумщини. 


Сьогодні – другий  день Тижня початкових класів. Емоції переповнюють як у дітей, так і в педагогів!!!

         На урок математики завітала королева наук – МАТЕМАТИКА! Не з порожніми руками, а з наліпками   «Кращий зошит»! Вручали володарям охайних, чистеньких зошитів, при всьому класові! Знаєте як приємно!

          А саме найголовніше на що так діти чекали - це шаховий турнір на який завітали почесні тренери. Діти змагалися в шашки та шахи. від гри учні отримали задоволення та запросили почесних трененрів ще завітати до нашого закладу.


    19 лютого 2018 року у КУ  Сумський НВК № 41 розпочався Тиждень початкових класів. Старші учні привітали молодших школярів з цією довгоочікуваною подією!

      Цікаво, весело та пізнавально для молодших школярів промайнув понеділок. Він пройшов під назвою «Ігродень». Конкурси, ігри, змагання розвивали творчість школярів, вчили бути спостережливими, кмітливими та креативними.

        Під час уроків вчителі використовували ігрові моменти. На перервах учні розгадували ребуси, кросворди, цікаві завдання.

     У другу половину дня на першокласників чекало інтерактивне заняття «Подорож по казках». Учні розбилися на дві команди і змагалися у знанні казок. Завершилося заняття виготовленням пальчикового театру. Тепер ці «герої» будуть жити серед хлопчиків і дівчаток, «допомагатимуть» складати діалоги та зроблять освітній процес цікавим!
Учнів другого класу не впізнати – це не клас, а «зліт пташок». І це не дивно. Вони – учасники  вікторини про пернатих друзів. Дівчатка і хлопчики із захопленням брали участь в усному журналі «Світ пташок», а на завершення влаштували бліц-турнір на кращого знавця пернатих друзів. А головне, тепер вони будуть справжніми друзями і при нагоді підгодують пернате товариство.


  Для учнів 3-х класів  вчителем інформатики Лисицькою О.В. було проведено інтерактивне заняття «Подорож до Компютерленду». Учні змагалися у знанні комп’ютера, в уміннях використовувати програми для малювання, складання ребусів. Переможених не було. Усі учасники отримали насолоду. На групі продовженого дня для учні 3-х класів вихователем Маслак Л.М. проведено майстер-клас  по створенню «ложкового театру». Свої роботи вони подарують вихованцям дитячого садка. 


Конкурс «Патріот» у НВК № 41

У четвер 15 лютого у нашій школі серед учнів 2-4 класів був проведений Всеукраїнський конкурс з українознавства «Патріот». Він  є дуже популярним в Україні. Кожного року в ньому беруть участь учні з усіх областей України.

Стати учасниками конкурсу можуть всі бажаючі учні. Конкурсні завдання цікаві, веселі й доступні дітям з різним рівнем підготовки. Вони містять запитання з багатьох напрямків знань: мови, країнознавства, літератури та відображають різнобічну інформацію про Україну.

     Цей конкурс дає можливість дітям з різних міст та селищ змагатися один з одним, не виходячи зі свого навчального закладу. Всі учасники конкурсу одержать сертифікати, а найкращі — призи.


      15.02.2018 р. Свято Стрітення завітало до нашого навчального закладу. В учнів 3 класів на групі продовженого дня відбулося інтегроване заняття, де діти разом з вихователем дізналися історію винекнення свята та погралися в цікаві і захоплюючі конкурси.    Учень 3-Б класу Герасимець Григорій зайняв ІІ місце в 10-му Всеукраїнському екологічно-оздоровчому конкурсі "Вода - джерело життя",  отримав диплом та подарунок.

До уваги батьків!

         Відповідно до пункту 7 Заходів щодо профілактики грипу та гострих респіраторних вірусних інфекцій в епідсезон 2017-2018 років, затверджених наказом управління освіти і науки Сумської міської ради від 31.10.2017        № 934 при досягненні порогового рівня захворюваності або 20% відсутності дітей через захворювання на грип та ГРВІ  призупинено освітній процес з

13  по 16 лютого 2018 року у 3-Б класі КУ Сумський НВК № 41.

   З 19 по 23 лютого 2018 року відбудеться Тиждень початкової школи. Детально...

   Наказ Міністерства освіти і науки України від 21 грудня 2017 року № 1649 "Про визначення такими, що втратили чинність деяких наказів". Детально...

     25.01.2018 р. відбулася презентація  робіт  гуртківців BOTEON Центр Робототехніки. Діти  із захопленням  розглядали   створених  гуртківцями   роботів. Багато учнів закладу  виявили бажання  стати учасниками гуртка.Відгук молодого вчителя англійської мови Шуляк Ігоря Сергійовича

        Коли я прийшов працювати в «Райдугу», мене вразила привітність вчительського колективу та, безпосередньо, доброзичливість директора Кулагіної Тетяни Володимирівни. Також я звернув увагу на відносини вчителів та учнів. Діти поважають своїх викладачів, що є важливим та невід’ємним моментом  педагогічної роботи.

     Хочу відзначити надзвичайну активність учнів, готовність та бажання бути учасниками освітнього процесу. Сильний міжпредметний зв’язок сприяє засвоєнню знань, вмінь та навичок на високому рівні. В класах панує доброзичлива атмосфера.

        Як вчитель англійської мови, хочу додати, що іноземна мова є дуже важливим фактором міжнародного спілкування. Це розуміють як батьки учнів, так і вчителі НВК. Тому вчителі завжди відкриті до діалогу з батьківським колективом закладу. 

Шановні батьки!

24 січня 2018 року 0 17.00 год. в музичній залі закладу відбудуться батьківські збори для батьків старших дошкільників.

Порядок денний

1. Особливості розвитку та виховання дитини старшого дошкільного віку.

                                                                     Вихователь-методист Цибенко Л.Д.

2. Готовність дитини до школи.

                                                              Практичний психолог Харченко Л.О.

3. Мовленнєва готовність дитини до навчання у школі.

                                                                     Вчитель-логопед Волинська Л.О.

4. Нова українська школа: сьогодення та реалії.

                                                                Заступник директора з НВР Сулига О.В.

      22 січня в нашому закладі відбулося інтерактивне заняття до Дня Соборності України "Україна -єдина держава". Діти відгадували загадки, відповідали на запитання  вікторини, дивилися відео та долоньками зі своїми іменами прикрасили імпровізовану карту України.


Наказ Сумської міської ради Управління освіти і науки №23 від 18.01.2018 Детально...

     Учні початкових класів та вихованці дошкільного закладу в грудні 2017 року брали участь у Всеукраїнському конкурсі "Намалюй свою мрію". Сьогодні ми отримали нагороди. Відзнаки отримали: Варавіна Уляна (2-Б клас), Савін Михайло (3-Б клас), Юрко Євгенія (3-Б клас), Антоненко Кіріл(група раннього віку "Колобочки").

       У рамках тижня "Зустрічаємо свято разом"  був проведений конкурс на найкращу щедрівку "Щедрик, щедрик, щедрівочка...". Вітаємо переможців: Олександра Афанасьєва (1 клас), Борак Марію (3-А клас) та Бабак Мілану (3-Б клас)!!


              З радістю повідомляємо Вас, що наш учень Курило Аким 4-Б успішно пройшов зимовий етап конкурсу дитячих проектів з робототехніки детально...

Увага! Увага!

 Вітаємо ученицю 3-Б класу Громак Єлизавету, яка виборола І місце у   ІІІ (обласному) етапі XVІІІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика! Велика подяка учителю-наставнику Соіній Лідії Михайлівні за плідну працю!!! Шана батькам за виховання та підтримку своєї доньки!

       Інформаційні технології стрімко увійшли у наше життя, сфери повсякденної діяльності, в освітній процес.

       Вчи.юа — це онлайн платформа, де учні початкової школи усієї України вивчають математику в інтерактивній формі. На платформі Вчи.ком.юа створений персонаж - динозаврик Діно, який заохочує дитину до роботи, а самі завдання подаються в цікавій інтерактивній формі. Після проходження курсу математики дитина отримує диплом.

       Учні 3-А  і 4-А КУ Сумський НВК № 41  вже працюють на цьому сайті. Учні 3-А класу під керівництвом вчителя Кухти І.М. вже другий рік отримують дипломи. У минулому році 16 учнів отримали дипломи про проходження курсу, а вчителя Кухту І.М. нагороджено іменним сертифікатом. У грудні 2017 року третьокласниками було отримано  вже 6 дипломів. Приєднуєтеся, учні! Це не тільки корисно, а ще й цікаво!!! 

Школярі КУ Сумський НВК № 41 брали участь у Міжнародному дистанційному конкурсі «Олімпіс». Лише два освітні  заклади м. Суми узяли  участь у зазначеному конкурсі.

У осінній сесії взяли участь учні 3-А, 3-Б, 4-А та 4-Б класів. Класоводи  Кухта І.М., Соіна Л.М., Кучер І.В. та Мхайленко С.Г. спонукали своїх вихованців до вчасного проходження завдань.

          Учителі отримають іменні сертифікати, а учні за певний пройдений предмет – дипломи, сертифікати. Але найбільше школярі чекають призів та наступного конкурсу, який відбудеться весною (із 1  до 31 березня).

    Презентація загальних батьківських зборів. Детально...

Загальні батьківськи збори

 

Тема. Гармонійний розвиток особистості - основне завдання сімї та навчального закладу

 

Порядок денний

1. Привітання батьків, які були (є) учасниками АТО, з нагоди Дня Збройних сил України.

2. Поняття всебічно гармонійного розвитку особистості.

 Доповідач Кулагіна Т.В., директор

3. Раціональне та здорове харчування дітей та учнів.

           Заікіна Г.Л.

доцент кафедри медико-біологічноних

основ Сумського державного педагогічного

університету ім. А.С.Макаренка

Запрошені: представники батьківських комітетів.

Дигустація страв міню дитячого закладу.

Батьківські збори відбудуться в приміщенні актової зали о 17:00

 

План заходів

КУ Сумський НВК №41 «Райдуга» щодо проведення

Міжнародного дня осіб з інвалідністю в 2017 році

Зміст роботи

Термін виконання

З ким проводиться

Відповідальні

1.

  Інтерактивне заняття «Коли у друзів лад – усяк тому рад»

 

Година спілкування «Дивись на нас , як на рівних»

14.11.2017

 

 

 

15.11.2017

Учні 1 – 2 класів

 

 

Учні 3 класів

Черепова Л.А педагог – організатор 

 

Вихователі ГПД

2.

Творча справа «Подарунок»

13.11.2017

Учні 1 – 4 класів

Вихователі ГПД

3.

Виготовлення стінгазети «Дивись на нас, як на рівних»

17.11.2017

Учні 4 класів

Педагог – організатор, класоводи 

4.

Бесіда «Навчи своє серце добру»

27.11.2017

діти середнього та старшого дошкільного віку

Вихователі

5.

Виставка в бібліотеці науково – публіцистичної, періодичної літератури з висвітлення проблеми та досягнень людей з особистими потребами

27.11-01.12.2017

Учні 1-4 класів

Бібліотекар

6.

Благодійний концерт – зустріч з людьми, які мають інвалідність «Ми маленькі діти на землі великій»

16.11.2017

Сумський обласний пансіонат для ветеранів

Музичний керівник, педагог – організатор

7.

Акція «Допомога» (збір кришечок від пластикових бутилок)

з 13.11.2017

Учні 1-4 класів

Педагог – організатор, класоводи, вихователі ГПД

8.

Колективні роботи «Даруй ніжність своїх долоньок»

29.11.2017

молодший та середній дошкільний вік

Вихователі

9.

Створення інформаційного стенду про сум'ян – переможців Дефлімпіади – 2017, Ігор нескорених – 2017.

15.11-01.12.2017

Учні 1-4 класів

Бібліотекар, вихователі ГПД, вчитель фізичної культури

10

Заняття з елементами тренінгу «Робота з дітьми з особливими освітніми потребами»

30.11.2017

педагоги

Практичний психолог

           

План проведення тижня «Здоровий спосіб життя»

в КУ Сумський НВК № 41 «Райдуга»

з 04.12.2017 по 08.12.2017

Дата

Зміст роботи

З ким проводиться

Відповідальні

Робота з дітьми та учнями

1.

04.12.2017

08.12.2017

 

 

 

04.12.2017

05.12.2017

 

 

 

04.12.2017

08.12.2017

Бесіди, обмін думками, ігри, естафети щодо формування здорового способу життя.

 

Заняття «Здоров’я – головна цінність людського життя»

 

 

Колективні роботи « За здоровий спосіб життя»

діти

 

 

 

 

ст. гр. «Грайлики», «Сонечко», «Ромашка», «Барвінок».

Діти  груп дошкільного віку

вихователі груп, ГПД

 

 

 

 

Харченко Л.О.

 

 

 

Вихователі   

2.

04.12.2017

Спортивна розвага «В країну здоров’я».

Сер. гр. та гр.компенсуючого типу

інструктор з фізичної культури

Шаповалова М.В.

3.

05.12.2017

Заняття «Зайченя захворіло».

діти молод. дош. гр.

Мироненко К.Ю.

4.

05.12.2017

Нетрадиційний урок «Веселий потяг у Країну здоров’я»

учні 3 –х класів

 вчитель з фізичної культури

Слюсарєва А.Г.

5.

06.12.2017

 Заняття «Щоб зимою не хворіти треба вживати вітаміни».

ст.гр. «Сонечко»

Самойленко Г.В.

6.

06.12.2017

Заняття «Стежинами здоров’я заняття».

ст.гр.«Грайлики»

Третяк Т.Г.

7.

07.12.2017

08.12.2017

Година спілкування. «Відпочинок».

учні 1- 4 класів

Вихователі         ГПД, класоводи

8.

08.12.2017

Заняття «Будемо здорові Друзі та шкідники здоров’я».

гр.ком пенс. тип.

Лущик С.Д.

Робота з батьками

9.

 

 

 

 

10.

 

 

 

 

 

 

 

11.

06.01.2017

Загальні батьківські збори «Гармонійний розвиток особистості та шляхи його формування»

Комплексна оцінка стану здоров’я дітей та учнів. Необхідність раціонального та здорового харчування.

 

 

 

«Плекаємо таланти».

батьки

Директор  Т.В.Кулагіна

 

 

 

Заікіна Г.,Л., доцент кафедри медико – біологічних основ СДПУ ім.

А.С.Макаренка

Керівники гуртків.

Робота з педагогами

12.

05.12.2017

Практичне заняття «Для мене бути здоровим означає…»

педагоги

Практичний психолог

13.

13.12.2017

Проведення підсумків тижня.

 

педагоги

практичний психолог, вихователь - методист

 

Згідно з річним планом роботи закладу та практичного психолога в КУ Сумський НВК № 41  з 13 по 17 листопада 2017 року  було проведено «Тиждень Толерантності» з метою формування в дітей загальнолюдських, моральних цінностей, задля пропаганди принципів терпимості та розвитку толерантних настанов усіх учасників.

План проведення тематичного тижня був насичений та різноманітний.  Впродовж тижня проведена виставка «Подаруй посмішку», «Родинне дерево». Психологом  були проведені заняття  з дітьми «Толерантність починається з посмішки»,  «Пригоди на стежині добра», «Мамине сонечко», тренінгові заняття з педагогами «Спілкування без конфліктів». Вихователями  та спеціалістами проведенні заняття, бесіди, ігри, лялькова вистава, родинне свято  в групі раннього віку «Тепло сімейного вогника». Активно долучилися до проведення тижня і вихователі ГПД, які провели цікаві та повчальні  бесіди та виховні заходи.

        16 листопада  за участі дітей та учнів був проведений благодійний концерт «Ми – маленькі діти на Землі великій» в Сумському геріатричному пансіонаті для ветеранів війни та праці.

      У рамках міського етапу Всеукраїнського фестивалю дитячої та юнацької творчості «Чисті роси», номінація «Художнє виконавство» - «Співограй», учні 2-3 класів достойно представили наш заклад із піснею «Світ, який потрібен нам», отримали гарну підтримку глядачів та схвальні відгук, зайняли ІІ місце.

В КУ Сумський НВК №41 здійснюється набір дітей віком від 3-х до 6-ти років.