План виховної роботи на осінні  канікули детально...

Шановні батьки та учні!

Доводимо до вашого відома інформацію про зміну термінів осінніх канікул. Канікули пройдуть з 24.10.2018 по 02.11.2018. Початок навчального процесу 05.11.2018.

Про роботу

інклюзивно-ресурсного центру

         З метою забезпечення права дітей з особливими освітніми потребами віком від 2 до 18 років на здобуття дошкільної та загальної середньої освіти, у тому числі в закладах професійної (професійно-технічної) освіти, шляхом проведення комплексної оцінки розвитку дитини, надання психолого-педагогічних, корекційно-розвиткових послуг та забезпечення їхнього системного кваліфікованого супроводу, в місті Суми створено Комунальну установу Інклюзивно-ресурсний центр № 1 Сумської міської ради, що знаходиться за адресою: Сумська обл., м. Суми, вул. 20 років Перемоги, 9.

         Завданням вищезазначеного центру є:

-         здійснення комплексної  психолого-педагогічної оцінки розвитку дитини;

-         встановлення наявності у дитини особливих освітніх потреб;

-         розроблення рекомендацій щодо освітніх програм;

-         надання психолого-педагогічних та корекційно-розвиткових послуг дітям з особливими освітніми потребами та методичної допомоги педагогічним працівникам та батькам цих дітей.

Просимо довести зазначену інформацію до відома педагогічних працівників та батьківської громадськості.

 

Начальник управління освіти і науки                                   А.ДАНИЛЬЧЕНКО

 

СУМСЬКА    МІСЬКА     РАДА

УПРАВЛІННЯ  ОСВІТИ І НАУКИ

вул. Харківська, 35, м. Суми, 40035, тел. факс (0542) 32-78-05

E-mail: osvita@smr.gov.ua

19.09.2018 № 13.01-18/1420

 

 З метою врахування думки максимальної кількості мешканців нашого міста, визначення пріоритетів та підготовки якісної та об'єктивної Стратегії розвитку міста Суми, управління освіти і науки Сумської міської ради просить долучитися до участі у соціологічних дослідженнях «Дослідження цінностей та життєвих пріоритетів мешканців міста Суми» та «Дослідження якості надання послуг для населення міста Суми».

Опитування містить 101 питання та є анонімним (не передбачає введення персональних даних), що забезпечить отримання максимально достовірної інформації.

Замовником вищезазначеного соціологічного дослідження є виконавчий комітет Сумської міської ради, виконавцем - Сумський державний університет.

Після завершення анкетування зібрану інформацію буде опрацьовано та узагальнено, що дозволить отримати певну статистичну інформацію по стану кожної галузі життєдіяльності міста Суми. Отримані та оброблені набори даних будуть використані при розробці Стратегії розвитку міста Суми до 2027 року.

Офіційна інформація про вищезазначені соціологічні дослідження розміщена на Інформаційному порталі Сумської міської ради за посиланням https://smr.gov.ua/uk/dokumenti/rozrobka-stratehii-rozvytku/11536-anketa-opituvannya-vizmi-uchast-v-rozrobtsi-strategiji-rozvitku-mista-sumi.html. Просимо розмістити її на офіційних сайтах закладів освіти м.Суми та долучити до участі у соціологічних дослідженнях педагогічних працівників та батьківську громадськість. Анкетування можна пройти до 28 вересня 2018 року за посиланням https://goo.gl/ySPvye.

       

Начальник управління освіти і науки                                       А.М.Данильченко

 

На виконання доручення міського голови 9 серпня 2018 року о 6.15 у сквері Т. Шевченка буде проходити спільний захід ТРК «Україна» та Сумської міської ради із встановлення рекорду у місті Суми із занесенням до Книги рекордів України – наймасовішого одночасного звучання вранішніх будильників. Захід відбудеться вранці. В заході візьмуть участь: Сумський міський голова О. М. Лисенко, заступники міського голови.

Прохання запросити до акції знайомих, друзів, сусідів та взяти з собою будильники чи телефони, які мають продзвеніти о 6.30.

Телеканал «Україна» готує сюжет, який транслюватиметься у програмі «Ранок з Україною» в День Незалежності, 24 серпня, поширюватиметься в соціальних мережах. У сюжеті буде показано, як рано прокидаються Суми, як зустрічає схід сонця наш обласний центр: вранішні вулиці, сквери, площі та учасники встановлення рекорду – сумчани, закохані у своє рідне місто у цей день зарядять позитивом всю Україну.

 ТРК «Україна» та телевізійний ведучий, журналіст Сергій Левадний почастують Вас кавою, запропонують: участь у розіграші призів, унікальну фотозону, запишуть коментарі з містянами та створять гарну святкову атмосферу. 

Запрошуємо всіх бажаючих взяти участь у цікавому заході яке проходитеме в нашому місті!

Звітуємо!!!

Приміщеня для першого класу Нової Української Школи підготовлено!

СВЯТО ПРИНЦЕСИ ВОДИ

Розпорядження голови ОДА №235-ОД. Детально...

Помирились сонце з хмарою,

І тепер танцюють парою.

Ллється дощ, і сонце світить,

Усміхаються їм діти.

Райдуга місток зробила –

Сонце з Хмаркою здружила.

Хай з них приклад беруть діти.

Треба дітям всім дружити.

 

Літні розваги тривають! В КУ Сумський  НВК № 41 відмічали День друзів. До вихованців нашого закладу прийшли  гості, які запропонували дітям веселі таночки та ігри.

У НВК №41 «Райдуга» 05.06.2017н.р.  пройшла спортивна розвага «Подорож до океану». Діти грались, брали участь в різних іграх, естафетах.  На згадку розвага залишила цілий океан приємних спогадів.

1 червня в КУ Сумський НВК №41 «Райдуга» відзначили чудове і зворушливе свято «Подорож до країни Дитинства».

Звіт директора за 2017-2018 н.р. детально...

Перелік підручників обраних для 1 класу детально...

Свято останнього дзвоника завжди хвилююче, воно назавжди залишається у пам'яті. Вчителі,учні, батьки НВК № 41 запам'ятають цьогорічне свято ще й тим, що воно проходило в цікавому та незвичному форматі проквест. 

        Напередодні світло свята Великодня КУ Сумський НВК № 41долучився до проведення XІІ Всеукраїнської акції «Серце до серця».  У закладі була визначена відповідальна особа.  Педагоги провели з вихованцями години спілкування «Не будьмо байдужими».

         Спільними зусиллями учнів та дошкільнят назбирали 3 222 грн 15 к.. За оптимізм та віру в добру справу. За доброту та безкорисність, за щирість вчинків до людей,що потребують Вашої допомоги. За підтримку про майбутнє, що виявляється в такому фантастичному результаті. Вся команда «Серця до серця» щиро дякує!

Голова Правління ВБФ

«Серця до серця»

      Яна Сидор Детально...

   День відкритих дверей в КУ Сумський НВК № 41 у 2018 році.

Дні відкритих дверей – цікава форма взаємодії вчителя і батьків, яка дозволяє дорослим вникнути в атмосферу навчального дня їх дітей. Разом зі своїми малюками батьки проживають усі уроки, перерви, перевдягання, занурюються в атмосферу шкільного життя. Це дає змогу, за словами вчителя, зрозуміти, як дитина сприймає матеріал, як комунікує з однокласниками, як поводиться на уроці і в позаурочний час, що їй вдається легко, а над чим потрібно дома особливо попрацювати.

       Вчительі не роблять з цього дня шоу чи підготовлену концертну програму, звичайний шкільний день, без заготовок.

      За 4 роки навчання в молодшій школі учні звикають до нестандартних ситуацій, до присутності інших людей на уроках, вчаться здатності абстрагуватися від навколишнього і зосереджуватися лише на роботі в класі.

       До цьогорічного Дня відкритих дверей першачки йшли всього 7 навчальних місяців. Диву даєшся, як багато вони вже навчилися! І не лише читати, писати і лічити, найголовніше – з дітей, які мали різну підготовку до школи, різну поведінку, відношення до навчання в сім’ях, вони стали одним єдиним злагодженим колективом, який вміє слухати і чути вчителя, вміє розуміти, аналізувати і виконувати поставлені завдання, слідує конкретним правилам поведінки на уроці і у вільний час.

       В цей не зовсім звичайний навчальний день учні намагаються працювати особливо старанно і плідно, адже дітям так хочеться, щоб їх батьки пишалися ними, раділи їх успіхам. Це неабиякий психологічний стимул для навчання.

Читання і письмо, математика і англійська мова – саме на таких уроках побували цього дня батьки 1-4 класів КУ Сумський НВК №41. До підготовки і проведення Дня відкритих дверей долучилися вчителі школи: Сулига О.В., Стадниченко М.І., Осташова М.П., Кухта І.М., Соіна Л.М., Кучер І.В., Михайленко С.Г.

         На завершення батьки отримали від своїх діточок чудові подаруночки, виготовлені цього ж дня – сердечка з веселими смайликами, які супроводжувалися теплими щирими словами:

Так мало іще  ми у школі провчились

та ось як багато уже научились!

Тому що в нелегкій навчання дорозі,

ви – з нами, ви, рідні, завжди в допомозі.

То ж нині вам щиро подяку складаєм

і часточку серця свого вам вручаєм,

щоб нами пишались завжди ви, рідненькі,

а не лише зараз, коли ми маленькі.

Віримо, що творчий підхід вчителя і велика відповідальність в сукупності з високим професіоналізмом обов’язково дасть свої прекрасні плоди.

Натхнення вам, вчителі!

Успіхів і цікавого навчання вам, учні!

Терпіння і мудрості вам, батьки!

Заходи до Дня відкритих дверей 18 квітня 2018 року в КУ Сумський НВК №41 детально...

Оголошення!

Комунальна установа

Сумський навчально-виховний комплекс «дошкільний навальний заклад – загальноосвітня школа І ступеня № 41 «Райдуга» оголошує набір дітей до 1-го класу на 2018-2019 навчальний рік.

Прийом заяв – з 10.04.2018 р. по 31.05.2018 р. Заяви приймаються у приймальній директора КУ Сумський НВК № 41 (вул. Леоніда Бикова, б.9) щодня з 9.00 до 16.00 (обідня перерва з 12.00 до 13.00). З собою мати копію свідоцтва про народження дитини.

Згідно зі Статутом КУ Сумський НВК № 41 (розділом ІІ п. 2.12) прийом учнів до  класів навчально-виховного комплексу здійснюється на безконкурсній основі та зараховуються незалежно від місця проживання.

До першого класу шкільного підрозділу діти зараховуються, як правило, з шести років.

Набір до 1-х класів на 2018-2019 н.р.:

Кількість 1-х класів – 1,

Кількість учнів у класі – 30.

Зарахування дітей до 1-го класу відбуватиметься до 15 червня.

Адміністрація КУ Сумський НВК № 41

        27.02.2018 року в Комунальній установі Сумський навчально-виховний комплекс"дошкільний навчальний заклад-загальноосвітня школа І ступеня №41 "Райдуга"в рамках проекту "Методичні мости - шлях до співпраці" відбулася зустріч освітян Конотопа з педагогами. Зустріч дозволяє поділитися здобутками освітянської спільноти, визначити пріоритетні напрямки співпраці у напрямку "Нової української школи", долучитися до активної інноваційної діяльності


    Учень 3-Б класу Герасимець Григорій зайняв ІІ місце в 10-му Всеукраїнському екологічно-оздоровчому конкурсі "Вода - джерело життя",  отримав диплом та подарунок.

   З 19 по 23 лютого 2018 року відбудеться Тиждень початкової школи. Детально...

Шановні батьки!

24 січня 2018 року 0 17.00 год. в музичній залі закладу відбудуться батьківські збори для батьків старших дошкільників.

Порядок денний

1. Особливості розвитку та виховання дитини старшого дошкільного віку.

                                                                     Вихователь-методист Цибенко Л.Д.

2. Готовність дитини до школи.

                                                              Практичний психолог Харченко Л.О.

3. Мовленнєва готовність дитини до навчання у школі.

                                                                     Вчитель-логопед Волинська Л.О.

4. Нова українська школа: сьогодення та реалії.

                                                                Заступник директора з НВР Сулига О.В.

Наказ Сумської міської ради Управління освіти і науки №23 від 18.01.2018 Детально...

    Презентація загальних батьківських зборів. Детально...

Загальні батьківськи збори

 

Тема. Гармонійний розвиток особистості - основне завдання сімї та навчального закладу

 

Порядок денний

1. Привітання батьків, які були (є) учасниками АТО, з нагоди Дня Збройних сил України.

2. Поняття всебічно гармонійного розвитку особистості.

 Доповідач Кулагіна Т.В., директор

3. Раціональне та здорове харчування дітей та учнів.

           Заікіна Г.Л.

доцент кафедри медико-біологічноних

основ Сумського державного педагогічного

університету ім. А.С.Макаренка

Запрошені: представники батьківських комітетів.

Дигустація страв міню дитячого закладу.

Батьківські збори відбудуться в приміщенні актової зали о 17:00