Поради батькам

Агресивність? Замкнутість? Імпульсивність? Невпевненість? Емоційна збудливість? Сором'язливість? Впертість? Чим можуть допомогти батьки?

Детально...


Безпечне використання інтернету дітьми Детально...


Звіт проведення Тижня здорового способу життя детально...

З метою популяризації і пропаганди здорового способу життя в  КУ Сумський НВК№41 з 04.12.2017 по 08.12.2017 н.р.  було проведено тиждень  здорового способу життя. Класні керівники, вихователі  підготували та провели цікаві бесіди, заняття, години спілкування. Практичний психолог Харченко Л.О.  провела заняття  «Здоров’я - головна цінність людського життя» з дітьми старшого дошкільного віку, з педагогами -  практичне заняття «Для мене бути здоровим означає…».

Інструктор з фізичної культури Шаповалова М.В. провела спортивну розвагу  «В країні здоров’я» з дітьми середнього дошкільного віку.  З учнями  3 - х класів вчителем з фізичної культури Слюсарєвою А. Г. проведений  нетрадиційний урок «Веселий потяг у Країну здоров’я».

З батьками проведена просвітницька робота  за участі доцента кафедри медико -  біологічних основ СДПУ ім. А.С.Макаренка  Заікіної  Г.Л. з питання «Необхідність раціонального та здорового харчування».

 

На заходах протягом тижня всі учасники освітнього процесу здобули інформацію, яку зможуть застосувати у повсякденному житті для збереження свого здоров’я. 

План проведення тижня «Здоровий спосіб життя» в КУ Сумський НВК № 41 «Райдуга» з 04.12.2017 по 08.12.2017. Детально...

Згідно з річним планом роботи закладу та практичного психолога в КУ Сумський НВК № 41  з 13 по 17 листопада 2017 року  було проведено «Тиждень Толерантності» з метою формування в дітей загальнолюдських, моральних цінностей, задля пропаганди принципів терпимості та розвитку толерантних настанов усіх учасників.

План проведення тематичного тижня був насичений та різноманітний. Впродовж тижня проведена виставка «Подаруй посмішку», «Родинне дерево». Психологом були проведені заняття з дітьми «Толерантність починається з посмішки»,  «Пригоди на стежині добра», «Мамине сонечко», тренінгові заняття з педагогами «Спілкування без конфліктів». Вихователями  та спеціалістами проведенні заняття, бесіди, ігри, лялькова вистава, родинне свято в групі раннього віку «Тепло сімейного вогника». Активно долучилися до проведення тижня і вихователі ГПД, які провели цікаві та повчальні бесіди, виховні заходи.

 

16 листопада за участі дітей та учнів був проведений благодійний концерт «Ми – маленькі діти на Землі великій» в Сумському геріатричному пансіонаті для ветеранів війни та праці.

 

День Толерантності! Детально...

Кольоротерапія Детально...

Піскотерапія, сміхотерапія Детально...

Виховання без покарань Детально...

Як зберегти психологічне здоров’я дитини Детально...

Адаптація до дитячого садка Детально...