Новорічна казка 2018 р!

Флешмоб разом з батьками "Збережемо ялинку".

11.12.2018 - День креативності!

Тиждень безпеки дорожнього руху 2018р.

День української писемності та мови 9 листопада 2018 рік.

01.11.2018.н.р. педагогічна рада на тему: "Ефективність використання інноваційних, здоров'язберігаючих технологій в освітньому процесі".

Щедра осінь 2018!

Тиждень сім'ї. (2018 н.р.)

Тематичні прогулянки в рамках освітнього проекту "Голос рідної природи"

Праця в природі. Осінь 2018.

Олімпійські чемпіони нашого закладу! Вересень 2018.

Літнє оздоровлення  2018 

Екскурсія до дитячой бібліотеки 23 квітня 2018 року.

18 квітня 2018 року в КУ Сумський НВК№41 був проведений родинний захід співпраці педагогів, вихованців та їхніх батьків «День відкритих дверей».

 

День відкритих дверей – дієва форма педагогічної просвіти батьків нашого навчально-виховного комплексу, активна взаємодія та співучасть усіх учасників освітнього процесу. Тому колектив забезпечив безпосереднє ознайомлення батьків з особливостями організації освітнього процесу в закладі.

Весна 2018

Тиждень педагогічної майстерності 2018 навчальний рік.

Шаховий турнір

    13 січня на Україні традиційно святкують щедрий вечір або Маланку. В цей день щедрують, обходячи хати, з побажанням щастя, здоров’я всім членам родини, розквіту  господарства та великого врожаю. Дошкільнята НВК №41 теж шанують традиції нашого народу. Дітлахи розповідали щедрівки, колядки, співали пісень, а ще переглянули веселе театралізоване дійство «Де коза ходить, там жито родить».

Новорічні ранки 2017 року.

Конкурс на кращу поробку "Новорічний талісман".

            До Дня Збройних Сил України, для підтримки військових 27 Сумської реактивної бригади, була проведена акція "Допоможи солдату". На цю акцію відгукнулися діти, батьки та учні закладу.

       У рамках міського етапу Всеукраїнського фестивалю дитячої та юнацької творчості «Чисті роси», номінація «Художнє виконавство» - «Співограй», учні 2-3 класів достойно представили наш заклад із піснею «Світ, який потрібен нам», отримали гарну підтримку глядачів та схвальні відгуки. Та зайняли ІІ місце.

 

     Толерантність – це здатність без агресії сприймати думки, поведінку  форми самовираження та спосіб життя іншої людини, які відрізняються від інших.

     У рамках тижня толерантності в нашому закладі проводилися інтелектуальне заняття «Коли у друзів лад – усяк тому рад».

     Година спілкування «Дивись на нас, як на рівних», акція«Допомога» (збір кришечок від пластикових бутилок), наші талановиті учні виступили з благодійним концертом для ветеранів «Ми маленькі діти на землі великій».

     У рамках Тижня сім'ї було організовано і проведено наступні заходи: родинне свято «День народження», творча робота спільна з батьками і дітьми «Прапор України» (пухнаста аплікація), майстер-клас разом з батьками «Український віночок» з використанням техніки паперопластики, майстер-клас для батьків та дітей «Гілочка калини» (з використанням гофрованого паперу), майстер-клас спільно з батьками з використанням арт-терапевтичних технік «Лелека - символ любові і родини», заняття з батьками «Разом з мамою» - «Без верби та калини нема України» (робота з квілінгом), практичне заняття «Партнерська взаємодія батьків з дітьми», (створення родинного оберегу) і інше.

.

20.10.2017 року в КУ Сумський НВК № 41 «Райдуга» в рамках тижня «Безпека життєдіяльності» проведено на групі продовженого дня  з учнями  3-іх класівпізнавально - розважальний квест «Безпека дитини». В ході проведення квесту перед кожною командою була поставлена задача зібрати магічний пазл, який є протидією усім шкідливим речам, які тільки можуть трапитися з людиною.

На своєму шляху кожна команда проходила через чотири станції:

«Дитина та вулиця»;

«Дитина та інші люди»;

«Дитина та харчування»;

«Безпека життя дитини».

 

Кожна станція - це нові завдання, метою яких були засвоєння важливої інформації щодо основ безпеки життєдіяльності людини. Всі учні, незважаючи, на свій вік довели, що дуже гарно знають основні правила безпеки та охорони життя.

ТИЖДЕНЬ БЕЗПЕКИ ЖИТТЄДІЯЛЬНОСТІ 17.10.-20.10.2017 н.р.

З Україною в серці!

Ще на склі зими узор,

А у нас вже “зимобор”!

Зими і літа зіткнення – 

Ми звемо це святом Стрітення.

На порозі Рік Новий –
Добрий, світлий, чарівний. 
Щастя, злагоду – усе, 
Хай до хат він нам несе!

Безпека і здоров’я дитини понад усе!!!

Свято бантиків

Музична розвага “Квітуча галявина” 

ДО СВЯТА МАСЛЯНОЇ

Прийшла масляна – 

Прийшла з млинцями.

Пригостить смачненько

Нас із вами.

Млинці пече круглі

До сметани,

Щоб сонцю радіти могли

Ми з вами.

Пригощайтесь діточки,

Тата й мами.

Зустрічайте весну-красну

Разом з нами.

Екскурсія до української світлиці

Майстер-клас

по виготовленню ляльки-мотанки