**************************************************************************

      Адміністрація керується Конституцією України, Законами України "Про освіту", "Про загальну середню освіту", "Про дошкільну освіту", Положенням про навчально-виховний комплекс "дошкільний навчальний заклад-загальноосвітній навчальний заклад", "загальноосвітній навчальний заклад- дошкільний навчальний заклад" та власним Статутом.

    Зарахування учнів до шкільного підрозділу здійснюється до початку нового навчального року за наказом директора, на підставі заяви батьків або осіб, які їх замінюють, свідоцтва про народження (копія), медичної довідки встановленого зразка з довідкою про щеплення, документа про наявний рівень освіти (крім дітей, які вступають до першого класу) (п.2.13 розділ ІІ Статуту закладу).

*********************************************************************

 

Зарахування здобувачів освіти до закладу здійснюється відповідно до абзацу першого частини третьої статті 18 Закону України «Про загальну середню освіту», наказу Міністерства освіти і науки України від 16.04.2018 року № 367 «Про затвердження Порядку зарахування, відрахування та переведення учнів до державних та комунальних закладів освіти для здобуття повної загальної середньої освіти» . Детально…

*******************************************************************    

  Майбутньому першокласнику потрібно обов'язково пройти медогляд перед школою. Яких фахівців треба відвідати? Детально...